Praha/Liberec
+420 734 718 899
obchod@prestima.cz

VÝSTAVY

NA KLÍČ

Od nápadu přes realizaci až po vyhodnocení. Známe, jak to na výstavištích chodí a dáváme si záležet na každém kroku.

KOMPLEXNĚ

Výstava není jen výstavní stánek. Zahrnuje nespočet viditelných i neviditelných úkonů, bez krerých by výsledek nebyl dokonalý.

DIGITÁLNĚ

Čím více obsahu převedete do digitální podoby, tím více jej budete moci využít
i v jiných komunikačních kanálech.

ELMARCO // Barcelona

Cestování světem nás vždy bavilo a ve své době jedinečná technologie aplikace nanovláken na vybrané materiály nám poskytla další skvělou příležitost. 
Zajímavou součástí výstavní činnosti je stěhování leckdy ohromného množství materiálu, součástek či hypercitlivých nebo naopak nadrozměrných zařízení. Byť je vždy vše dokonale naplánové, i tak můžete v závěru přípravných prací občas zaslechnout nenápadný ulevující vzdych, když se vše rozjede, jak má. Výstavnictví je zkrátka adrenalinová činnosti a my ji máme rádi.

SYNOT // Praha a další

Tvorbu výstavní expozice lze s nadsázkou přirovnat ke stavbě domu. S tím rozdílem, že zde na to máte většinou jen den či dva. Základem je vždy kvalitní projekt a leckdo by mohl být velmi překvapen, jak důležité jsou v něm rozvody. Řekli byste, že v jednom výstavním stánku by se mohly nacházet kabeláže v délce neuvěřitelných několika kilometrů? A to jste neviděli rozvaděč!
Na ten jsme byli obzvláště pyšní. Zajistit bezproblémový chod více než stovky zařízení není ve výstavních podmínkách vždy jednoduchým úkolem.