Praha/Liberec
+420 734 718 899
obchod@prestima.cz

ORIGINÁLNÍ EVENTY

KOMPLEXNOST

Od nápadu přes realizaci až po vyhodnocení. Dáváme si záležet na každém kroku, aby byl výsledek dokonalý.

ORIGINALITA

Každé provedení je jedinečné a zohledňuje positioning klienta. Nápadů máme více než dost.

CALL TO ACTION

Víme, že nejdůležitější je váš odbyt, až poté zábava. Každá aktivita nezapomíná na jasné nákupní výzvy.

DISNEY // THE CARS pro CENTRUM ČERNÝ MOST

Pozvat si na návštěvu kluky z bijáku Disney Auta, to je zážitek. Kromě toho, že se vám nevejdou do dveří, je ale radost strávit s nimi byť jen pár okamžiků. I náš tým se díky Bleskovi a jeho kamarádům vrátil do dětských let. 
Když k tomu přidáte také skutečný butik Myšky Minnie se všemi aktuálními módními vychytávkami pro kluky i holky, trháte rekordy nejen v denní návštěvnosti.

STAR WARS pro METROPOLE ZLIČÍN

Síla nás provázela po celou dobu tohoto jedinečného eventu, kde se snoubila expoziční část s filmovými a dalšími artefakty s akcí fanoušků této přelomového ságy.
Využili jsme zde všechny znalosti z oboru výstavnictví, protože některé exponáty byly více než křehké.
Potkat stromtroopera či člena řádu Jedi v pasáži obchodního centra, to ve vás zanechá stopu.

DISNEY // PRINCEZNY pro CENTRUM ČERNÝ MOST

Když k vám zavítají princezny ze samotného srdce Disney světa, okouzlí to nejen všechny malé fanynky, ale zaplesá srdce i leckteré maminky. Ještě nikdy jsme netrávili čas s tak obrovským množstvím holčiček na jednom místě a bylo to vskutku pohádkové. Průvodcem kouzelným světem Disney nemohl být nikdo jiný, než princezna – velký dík patří Sabině Laurinové, která se této role laskavě ujala.

MARVEL // SUPERHRDINOVÉ pro CENTRUM ČERNÝ MOST

Fanouškové ságy Avengers si přišli na své – Hulk v životní velikosti, filmové rekvizity, komiksové workshopy, historie celé předlohy a parádní expozice se všemi artefakty. Skuteční živí superhrdinové k mání pro nezapomenutelný úlovek do fotoalba – podobnost byla tak důvěryhodná, že jsme si sami občas nebyli jistí, zda Ironman neodloží oblek a již jako Tony Stark vyrazí o pauze do Starbucks na kávičku.