Praha/Liberec
+420 734 718 899
obchod@prestima.cz

Narozeniny s nádechem historie


V době covidové se změnila spousta věcí, když se vám ale začnou vracet ty dobré, potěší vás to dvojnásob. Je to tak, mluvíme o naší oblíbené akci ENGEL FAMILY DAY. Výroční firemní setkání mohou někdy znamenat nechtěnou společenskou povinnost, hledání atraktivního programu či netradičního zajímavého spojení proto bývá pravidlem. Oslava třicátých narozenin konající se v nádherných prostorách Obecního domu, stavby tak důležité v dějinách našeho národa, představuje dokonalé propojení všeho žádaného.   

Obr. 1 – Obecní dům

Pokud hledáte pro své hosty prostor, který je výjimečný svou krásou, zásadní v naší historii a pověstný vynikajícím servisem, pak logicky může volba padnout právě na tuto velkolepou secesní stavbu. Unikátnost lze navíc podpořit soukromými prohlídkami reprezentačních místností Obecního domu a Prašné brány i s průvodci, které celkový zážitek významně podpoří.

V našem případě pak všechen ruch směřoval do dolních pater – věděli jste, že v Obecním domě najdete kromě známé Smetanovy síně a dalších sálů či francouzské restaurace v podzemí také vinárnu, pivnici a americký bar, aktuálně provozovaný ověřenou značkou Tretter´s? Vinárna samotná pak nabízí díky dokonalé akustice prostor pro živou kapelu. Americký bar z roku 1912 vyráží dech každým secesním detailem i nádherným osvětlením. 

Řešíte-li oříšek, kde své hosty na úrovni zaujmout, pobavit a přitom poodhalit kousek z dovedností a umu českého národa, možná může být tahle perla naší historie dobrou volbou i pro vás. 

@karelvlasak

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *